Keşif

İhtiyaçlarınız doğrultusunda

İhtiyaçlarınıza dayalı olarak, bu ilk keşif aşamasında bir atölye çalışması, yaratıcı brifing yapma, format oluşturma, özellik dokümantasyonu, kullanıcı hikayelerinin oluşturulması ve önerilerin takip edilmesi gibi stratejiler üstleniriz. Neden belirli kararların alındığına dair herhangi bir karışıklığı gidereceğinden dolayı tüm kilit hissedarların hazır bulunmasını tavsiye ederiz.

Tasarım

Keşif aşaması

Keşif aşamasında elde edilen veriyle, yaratıcı tasarım ekibimiz projeniz için gerekli tasarımın kavramsallaştırılması ve oluşturulması işine girişirler. Bu bir websitesi, mobil site, micro site, intranet, eTicaret mağazası veya interaktif uygulama olabilir. Sonuçlar size sunulacak ve geri bildiriminiz dikkate alınacaktır. Proje uygulama aşamasına geçmeden önce nihai tasarım onaylanır.

Uygulama

Faal olma süreci

Pronsa'da Faal olma (Agile) çerçevesi, daha doğrusu Scrum kullanmaktayız. Bu bize projeniz için hızlı ve aşamalı değer sunmamızı sağlar. Özellik tabanlı servis sağlayarak hızlı kazanımlar ortaya koyarız ve projenize yaptığınız yatırımın (ROI) geri dönüşünün sağlanmasını önemli ölçüde artırırız. İlk önce çekirdek işlevselliğin sağlanmasına odaklanırız ve temel bir ürünü hızla teslim ederiz. İhtiyaçlarınız arttıkça adım adım yeni özellikler ekleriz ve hedef pazarınıza veya iş amaçlarınıza adapte ederiz.

UAT

Kullanıcı kabul testi

UAT, veya kullanıcı kabul testi sistemin istenen şekilde çalışmasını (işlevler ve özellikler) sağlamak için sistemin son kullanıcı testini kapsar. Pronsa kaliteyi sağlamak için kendi ISO:9001 sürecini takip ederken, projeyi piyasaya sürmeden önce ve sizler de proje ‘hayata geçmeden’ önce onayınızı vermeden önce müşterilerin çalışmayı resmi olarak gözden geçirmeleri istenir.

Eğitim

Proje yönetimi

Proje Yöneticiniz size bir eğitim oturumu ayarlayacaktır. Bu oturumda biz sizin sisteminizi kullanmak ve içeriğinizi (metin, ürünler, imajlar ve daha fazlası) yönetmek için gerekli becerilere sahip olmanızı sağlayacağız. Bizim sistemlerimiz teknik olmayan kullanıcıların zihnine yerleştirilir, kolayca ve doğrudan kullanılabilir. Proje Yöneticiniz her türlü sorunuzu cevaplandırmaya ve size yardımcı olmaya hazırdır.

Hayata Geçirmek

Proje teslimi

Teslim edilebilir ürünün tamamlandığından ve çözümünüze dair işlevselliği onaylandıktan sonra, Pronsa kesin bir liste oluşturur, bu liste hayata geçirilecek ürünleri kapsar ve çözüm piyasaya sürülür.